Lagune moodulmatt pesuruumi

Lagune iselukustuva süsteemiga moodulmatt mis mõeldud spetsiaalselt kasutamiseks vannitubades, basseini ümbruses, ujula ruumides, pesuruumides, spaades, saunades ja riietusruumides.
Kindel kvaliteet aastateks

KÕIK VÄRVID LAOS OLEMAS

HIND 30,40€/m2/pakend
Kõik värvid laos olemas.


Unikaalne disain võimaldab veel vabalt läbi liikuda, pakub head libisemiskindlust ja võimaldab põrandal kiiresti ära kuivada. Lagune põrandamatt on soe ja mugav jalale. Ideaalne erinevatele niisketele ja märgadele käiguradadele. Kuna tegemist on UV kindla materjaliga siis miks mitte kasutada näiteks rõdudel, paadi põrandal, jne. Matti on võimalik paigaldada ka ebatasasele pinnale.
 
Mooduleid on võimalik paigaldada erineva disaini ja kujuga. Moodullahendus võimaldab väga lihtsalt koostada erineva pikkuse ja laiusega põrandaid. Lagune moodulmattidel on küljes emased ja isased ühendused, mis käivad omavahel lihtsalt kokku. Remondikäigus on võimalik ka üksikuid mooduleid välja vahetada.

 

Lagune pesuruumi matti on väga lihtne puhastada ja ei vaja erilist hooldust. Kerge kaal võimaldab koristamisel lihtsa vaevaga matt ülesse tõsta või kergitada või keerata üldse rulli.

Materijal on Antimicrobial, mis ei lase mikroorganismidel kasvada plaadi külge.
UV-kindel pehme vinüül, 100% taastöödeldav
Plaadi mõõt 20 x 20 cm
Pakend 25 plaati / pakk (= 1 m²)
Kõrgus 9 mm
Kaal 4.1 kg/m² 
Värvid: Must, pruun, tume sinine, pastel sinine, tume hall, ocean roheline, beige, antique roosa
Pakterivaba
Kannatab temperatuuri -20ºC - +70ºC
Tulekindlus EN 13501: Bfl - s1
Libisemiskindlus DIN 51097:  A + B + C
DIN EN 13451/15288-1: 30°
Emissions ISO 16000-9: TVOC class A+
Tulemusi ei leitud!