WPC MOODUL PUITPLASTIK TERRASSIPLAAT

Innovatiivne ilmastikukindel WPC puitplastikust (puitkomposiit) moodulpõranda süsteem terrassile ja rõdule,

mida on imelihtne paigaldada. Parima hinna ja kvaliteediga terrassi või veranda saad just neist moodulitest valmistada. Kui oled otsustanud kasutada moodullahendust, siis oled õiges kohas. Nende moodlitega ei konkureeri ükski turul pakutav toode (plastikpõhjale paigaldatud puitkomposiit). Sobivad kasutamiseks ka minimaalse kaldega alustel st, et alus ei pea ideaalne olema. Neid mooduleid on võimalik ka paari aasta pärast ülesse korjata, puhastada aluspinda ja seejärel uuesti maha paigaldada ilma, et midagi katki läheks. On väga hea võimalus ka mobiilseks kasutamiseks näiteks hooajal, üritusel jne. Moodulid on valmistatud üleni puitkomposiidist ja moodulite all on lisaks vetrumiseks kummipadjad.  Puitplastik on väga vastupidav, värv ning kuju ei muutu ajas. Moodulite pealispind on paljale jalale mõnus ning nendest õhkub puidu lõhna, mis annab naturaalse mulje.

Nagu teada, vajavad puitterrassid iga-aastast hooldust - meie moodulid, peale paigaldust, ei vaja seda aga aastaid.

WPC moodulid on ka väga tugevad, võid nendel kas või hüpata. Moodulid on niiskuskindlad ja neid ei nakata seened ega hallitus. Valmistatud WPC-st (puitplastikust) (40% polüpropüleen, 40% puidukiud, 10% klaaskiud ning 10% puhas maagia), mida on lihtne töödelda ja lõigata, seega saad WPC moodulid paigaldada väga paljudele aluspindadele. Parim on moodulid paigaldada tugevale aluspinnale, kuid võimalik paigaldada ka näiteks otse murule (aiapeoks, sünnipäevaks, pulmadeks jne). Ühendused hoiavad mooduleid kindlalt koos. Mõõtude järgi saame tellida täpse koguse plaate/elemente (sisaldab siis erinevaid ääreelemente, otsa elemente kus ühenduse kohad puuduvad ja ei ole eraldi vaja viimistleda). Saab vajadusel ka servaliiste kui tarvis. Väga ilus ja tõetruu välimus aastateks.

SAADA MEILE MÕÕDUD VÕI JOONISE JA KALKULEERIME TEILE VAJALIKU KOGUSE MOODULEID JA KOOSTAME PAKKUMISE.

VÄRVIVALIK

MOODULITE MÕÕDUD (pikk moodul 20tk=1m2, lühike moodul 40tk=1m2)

PAIGALDUSJUHEND

JOONISED MIS LIHTSUSTAVAD MEILE MÕÕTUDE SAATMIST

MOODULITE ASETUS/SUUND PÕRANDAL

ENNE JA PÄRAST

Puitplastikust mooduli läbilõige

Moodul alt kummipatjadega ja servamoodul
NB! Vastavalt teie joonistele ja mõõtudele komplekteerime vajamineva koguse elemente (servaelemendid, põhielemendid, jne.) Ei ole vaja seda ise nuputada.

 

Tulemusi ei leitud!